fbpx
slogan OBD

Zamów bezpłatny pomiar:

530 849 412 666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00

Wanna dla osób starszych

Z wiekiem ciało staje się bardziej kruche i delikatne. Wpływa to na problemy w codziennym funkcjonowaniu wśród osób starszych między innymi na branie kąpieli. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań dla osób starszych jest wanna przystosowana do ich potrzeb. Wanny te posiadają niskie stopnie wejściowe umożliwiające łatwe wejście i wyjście z wanny, uchwyty zapewniające stabilność podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny, regulowane głowice prysznicowe, które można przełożyć w zależności od wzrostu, a nawet wbudowane siedziska, dzięki którym nie trzeba wstawać podczas kąpieli. 

wanna z drzwiami

Oprócz tego są zaprojektowane tak, aby były bezpieczniejsze dla osób starszych, z antypoślizgowymi powierzchniami i funkcjami zapobiegającymi oparzeniom. Te cechy mogą pomóc w zapobieganiu upadkom i wypadkom w łazience, umożliwiając Tobie lub Twojemu starszemu krewnemu bezpieczną i wygodną kąpiel. Jeśli szukasz wanny dla osoby starszej, ważne jest, aby przeprowadzić badania i znaleźć taką, która najlepiej odpowiada jej potrzebom. Przed dokonaniem zakupu należy zwrócić uwagę na funkcje bezpieczeństwa wanny, a także na jej konstrukcję, aby prawidłowo pasowała do łazienki. Warto zajrzeć do oferty OBD Drzwiczki Ortopedyczne! Dysponujemy profesjonalną serią wanien Elegance – wanna dla osoby starszej !

To absolutnie wyjątkowa oferta wanien z wmontowanymi drzwiczkami OBD dla najbardziej wymagających i potrzebujących tego typu udogodnień klientów. Przeznaczona jest dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę w kąpieli, ale także elegancję stylu, którą odzwierciedlają wanny z serii OBD Elegance. Umożliwiamy dobór drzwi o różnych rozmiarach do wanny, możliwość ustalenia położenia drzwi OBD, doboru koloru wanny, zamontowania dodatkowych paneli oraz zamontowania masażu wodnego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty wanny dla osoby starszej? Zapraszamy do kontaktu – wanna dla osoby niepełnosprawnej i seniora!

Zamów bezpłatny pomiar!

To tylko trzy kroki dzielące Cię od wygodnej i komfortowej kąpieli we własnej wannie:

1 Zamów

Zadzwoń do nas
w celu zamówienia bezpłatnego
pomiaru Twojej wanny

2 Pomiar

Nasz przeszkolony montażysta
przyjedzie do Ciebie
i dokona niezbędnych pomiarów

3 Zamów usługę

W ustalonym wcześniej terminie
ekipa montująca przyjedzie
i zamontuje drzwiczki w Twojej wannie

666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00