fbpx
slogan OBD

Zamów bezpłatny pomiar:

530 849 412 666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00

Wanna z drzwiami dla seniora i osób niepełnosprawnych

Drzwiczki Ortopedyczne w Twojej Wannie

OBD wanna dla starszych ludzi i niepełnosprawnych

Podstawowe informacje

Drzwiczki ortopedyczne OBD to produkt, który powstał z myślą o ludziach, którzy poprzez swoją ograniczoną zdolność ruchową, mają problemy z wejściem do wanny w celu odbycia kąpieli.  Owe problemy skutecznie utrudniają dbanie o higienę osobistą i są problemem dotyczącym wielu osób. 

Kąpiel może być wyzwaniem dla osób starszych ze względu na ograniczenia fizyczne. Na szczęście istnieją obecnie wanny wyposażone w drzwi, które mogą znacznie ułatwić ten proces. Ten typ wanny został zaprojektowany specjalnie z myślą o bezpieczeństwie i zawiera takie funkcje jak wbudowane drzwi, które pozwalają użytkownikom wejść do wanny bez konieczności wspinania się po jej bokach. Przyjrzyjmy się bliżej tym produktom i temu, jak mogą one przynieść korzyści Tobie lub Twoim bliskim.

Oferowany przez nas produkt jest superwygodnym, komfortowym rozwiązaniem problemów związanych z codzienną toaletą. Drzwiczki OBD – z języka angielskiego, Ortopedic Bath Doors (drzwiczki ortopedyczne do wanny) to produkt, który zamontujemy w każdej wannie. Drzwiczki OBD są wodoszczelne, a ich montaż trwa Drzwiczki OBD są wodoszczelne, a ich montaż trwa około cztery godziny.

Wanna wyposażona w drzwi ma wiele cech bezpieczeństwa, które sprawiają, że jest to idealny produkt dla osób o ograniczonej mobilności lub mających problemy z utrzymaniem równowagi. Najważniejszą cechą są wbudowane drzwi, które pozwalają użytkownikom na bezpieczne wejście i wyjście z wanny. Dodatkowo, wanny te są wyposażone w uchwyty po obu stronach drzwi, aby użytkownicy mieli się czego trzymać podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny.

Dla kogo ?

Drzwiczki OBD są produktem docenianym przez osoby które mają ograniczoną sprawność ruchową, w szczególności przez:

  • Seniorów
  • Osoby Niepełnosprawne
  • Osoby po wypadkach i urazach
  • Osoby otyłe
  • Osoby po wylewach 
  • Osoby po innych chorobach 

Komfort i wodoszczelność

Drzwiczki ortopedyczne OBD są produktem, który pozwoli osobie z ograniczoną sprawnością ruchową na komfortowe wchodzenie oraz wychodzenie do wanny. Dzięki drzwiczkom OBD taka osoba już nigdy nie będzie miała problemów z odbywaniem kąpieli, a co za tym idzie – uniknie szeregu kłopotów związanych z niewystarczającym utrzymywaniem odpowiedniej higieny osobistej.

Raz zamontowane przez naszego fachowego montażystę drzwiczki ortopedyczne otwiera się i zamyka w prosty sposób, a drzwiczki w nawet najmniejszym stopniu nie przepuszczają wody. Wystarczy jedynie otworzyć drzwiczki, wejść do wanny, zamknąć się od środka i rozpocząć kąpiel. Po zakończonej kąpieli należy spuścić wodę a następnie otworzyć drzwiczki i wyjść z wanny.

Mimo faktu, że drzwiczki ortopedyczne mają zastosowanie głównie wśród osób o ograniczonej sprawności ruchowej, ich design oraz wykonanie powoduje, że zastosowanie drzwiczek ortopedyczne stanowi interesujące akcesorium dla pozostałych, w pełni sprawnych domowników.

Materiały i technika wykonania

Drzwiczki OBD są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zastosowanie grubej warstwy przeźroczystego tworzywa akrylanowego do wykonania drzwiczek to gwarancja trwałości produktu oraz brak obawy przed pęknięciami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej chromem system zamknięcia oraz klamka to świadectwo solidności produktu. Dzięki zastosowanym technologiom Drzwiczki Ortopedyczne OBD nie są narażone na zniszczenia oraz nigdy nie przepuszczają wody.

Cena

Drzwiczki ortopedyczne powstały jako tańsza oraz znacznie wygodniejsza alternatywa dla zakupu nowej wanny z drzwiami. Cena naszego produktu wraz z bezpłatnym montażem nie przekracza 50 % nowej wanny, zakup której będzie wiązał się z uciążliwym, długotrwającym remontem łazienki. 
Drzwiczki ortopedyczne OBD oferujemy w cenie
3.400 zł,-
Cena obejmuje bezpłatny montaż oraz 5-letnią gwarancję. 

Zamów bezpłatny pomiar!

To tylko trzy kroki dzielące Cię od wygodnej i komfortowej kąpieli we własnej wannie:

1 Zamów

Zadzwoń do nas
w celu zamówienia bezpłatnego
pomiaru Twojej wanny

2 Pomiar

Nasz przeszkolony montażysta
przyjedzie do Ciebie
i dokona niezbędnych pomiarów

3 Zamów usługę

W ustalonym wcześniej terminie
ekipa montująca przyjedzie
i zamontuje drzwiczki w Twojej wannie

666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00