fbpx
slogan OBD

Zamów bezpłatny pomiar:

530 849 412 666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00

Drzwiczki OBD

Drzwiczki Ortopedyczne w Twojej Wannie

Podstawowe informacje

Wanna z drzwiami to produkt coraz częściej poszukiwany w ostatnich latach. Wskazuje na to liczba zamówień w sklepach oraz ilość wyszukań tej frazy w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie- Google. Nie powinno to dziwić, gdyż taki właśnie model wanny ułatwia życie osobom w podeszłym wieku, zmagającym się z niepełnosprawnością, przechodzącym rehabilitację po ciężkim wypadku. Każdy, kto ze względów zdrowotnych ma problem z normalnym codziennym funkcjonowaniem powinien rozważyć zakup wanny z drzwiczkami OBD ( Ortopedic Bath Doors ) lub też zlecić ich montaż w wannie już istniejącej i wykorzystywanej na co dzień. W tym drugim przypadku konieczny będzie wcześniejszy przyjazd pracowników naszej firmy do składającego zamówienie klienta i dokonanie przez nich pomiarów w łazience. Jest to konieczne, aby drzwiczki były idealnie dopasowane do danego modelu wanny i aby po ich zamontowaniu nie była już konieczna żadna dodatkowa interwencja. Materiał, z którego są wykonane, gwarantuje zarówno ich wysoką odporność na uszkodzenia, jak i bezpieczeństwo osoby z nich korzystającej. Drzwiczki nie spowodują w kontakcie z ludzką skórą żadnych alergii lub jej podrażnień. Są również szczelne, nie nastąpi najmniejsze nawet przeciekanie wody. Jeżeli w Twoim bliskim otoczeniu jest osoba niepełnosprawna lub taka, która z powodu poważnych problemów ze zdrowiem ma problem z wykonywaniem codziennych czynności, powinieneś rozważyć zamontowanie w jej łazience takiej właśnie niezwykle pomocnej instalacji. Jesteśmy pewni, że osoba ta będzie Ci wdzięczna i ucieszy się z pomocy. Masz dodatkowe pytania dotyczące wanny z drzwiczkami? Dotyczą one materiałów, z których są one wykonane lub masz wątpliwości co do możliwości ich zamontowania? Wyślij nam wiadomość mailową lub zadzwoń, chętnie udzielimy Ci bardziej szczegółowych informacji. Nasza firma działa w tej branży od dłuższego czasu, podejmując z nami współpracę masz gwarancję najwyższej jakości usług. Zapraszamy na stronę internetową drzwiczkiobd.pl, gdzie możesz zapoznać się z naszą ofertą i dokonać zamówienia.

Oferowany przez nas produkt jest superwygodnym, komfortowym rozwiązaniem problemów związanych z codzienną toaletą. Drzwiczki OBD – z języka angielskiego, Ortopedic Bath Doors (drzwiczki ortopedyczne do wanny) to produkt, który zamontujemy w każdej wannie. Drzwiczki OBD są wodoszczelne, a ich montaż trwa nie dłużej niż cztery godziny.

Dla kogo ?

Drzwiczki OBD są produktem docenianym przez osoby które mają ograniczoną sprawność ruchową, w szczególności przez:

  • Seniorów
  • Osoby Niepełnosprawne
  • Osoby po wypadkach i urazach
  • Osoby otyłe
  • Osoby po wylewach 
  • Osoby po innych chorobach 

Komfort i wodoszczelność

Drzwiczki ortopedyczne OBD są produktem, który pozwoli osobie z ograniczoną sprawnością ruchową na komfortowe wchodzenie oraz wychodzenie do wanny. Dzięki drzwiczkom OBD taka osoba już nigdy nie będzie miała problemów z odbywaniem kąpieli, a co za tym idzie – uniknie szeregu kłopotów związanych z niewystarczającym utrzymywaniem odpowiedniej higieny osobistej.

Raz zamontowane przez naszego fachowego montażystę drzwiczki ortopedyczne otwiera się i zamyka w prosty sposób, a drzwiczki w nawet najmniejszym stopniu nie przepuszczają wody. Wystarczy jedynie otworzyć drzwiczki, wejść do wanny, zamknąć się od środka i rozpocząć kąpiel. Po zakończonej kąpieli należy spuścić wodę a następnie otworzyć drzwiczki i wyjść z wanny.

Mimo faktu, że drzwiczki ortopedyczne mają zastosowanie głównie wśród osób o ograniczonej sprawności ruchowej, ich design oraz wykonanie powoduje, że zastosowanie drzwiczek ortopedyczne stanowi interesujące akcesorium dla pozostałych, w pełni sprawnych domowników.

Materiały i technika wykonania

Drzwiczki OBD są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zastosowanie grubej warstwy przeźroczystego tworzywa akrylanowego do wykonania drzwiczek to gwarancja trwałości produktu oraz brak obawy przed pęknięciami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej chromem system zamknięcia oraz klamka to świadectwo solidności produktu. Dzięki zastosowanym technologiom Drzwiczki Ortopedyczne OBD nie są narażone na zniszczenia oraz nigdy nie przepuszczają wody.

Cena

Drzwiczki ortopedyczne powstały jako tańsza oraz znacznie wygodniejsza alternatywa dla zakupu nowej wanny z drzwiami. Cena naszego produktu wraz z bezpłatnym montażem nie przekracza 50 % nowej wanny, zakup której będzie wiązał się z uciążliwym, długotrwającym remontem łazienki. 
Drzwiczki ortopedyczne OBD oferujemy w cenie
2.990 zł,-
Cena obejmuje bezpłatny montaż oraz 5-letnią gwarancję. 

Zamów bezpłatny pomiar!

To tylko trzy kroki dzielące Cię od wygodnej i komfortowej kąpieli we własnej wannie:

1 Zamów

Zadzwoń do nas
w celu zamówienia bezpłatnego
pomiaru Twojej wanny

2 Pomiar

Nasz przeszkolony montażysta
przyjedzie do Ciebie
i dokona niezbędnych pomiarów

3 Zamów usługę

W ustalonym wcześniej terminie
ekipa montująca przyjedzie
i zamontuje drzwiczki w Twojej wannie

666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00