Drzwiczki OBD

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena drzwiczek, co wlicza się w cenę?

Cena usługi montażu drzwiczek to 3500 zł. Może ona wzrosnąć w zależności od lokalizacji w jakiej będzie wykonywany montaż. W ramach usługi oferujemy: dojazd do klienta, Drzwiczki Ortopedyczne OBD, kompleksową usługę montażu Drzwiczek Ortopedycznych OBD oraz 5-cio letnią gwarancję.

Na jakim obszarze prowadzimy działalność?

Działamy na terenie całego kraju. Firma OBD współpracuje z kilkunastoma wyspecjalizowanymi montażystami stacjonującymi w największych miastach Polski, dzięki czemu możemy pomóc każdej osobie potrzebującej Drzwiczek Ortopedycznych OBD niezależnie od lokalizacji.

Jak wygląda proces zamówienia Drzwiczek Ortopedycznych OBD?

Proces zamówienia zaczynamy od rozmowy telefonicznej podczas której pobieramy najważniejsze informację dotyczące wanny i samego montażu. Następnie ustalamy dogodny termin montażu, wybieramy stronę otwierania drzwiczek oraz odpowiadamy wszystkie pytania jakie mogą się pojawić na tym etapie. Zawsze prosimy o przesłanie zdjęć wanny, aby zweryfikować konieczność wykonania pomiaru.

Czy wykonujemy wcześniejszy pomiar wanny?

Nie jest to konieczne. Podczas procesu zamawiania uzyskujemy najważniejsze parametry wanny. Jeżeli jest taka możliwość prosimy o przesłanie zdjęć wanny oraz zmierzenie jej głębokości. To pozwala nam na dobranie odpowiednich drzwiczek, które na miejscu będą dopasowywane indywidualnie do konkretnej wanny. Co ważne, zdjęcia nie muszą być wysłane w chwili składania zamówienia, mogą być dosłane w ciągu kilku dni za pomocą MMS, aplikacji WhatsApp lub za pośrednictwem maila.

Do jakich wanien montujemy drzwiczki?

Drzwiczki montujemy praktycznie do każdego rodzaju wanien, stalowych, akrylowych oraz żeliwnych. Kształt wanny również nie stanowi dla nas problemu (półokrągłe, wyżłobienia wewnątrz wanny, rynnowate dno). Nie jesteśmy w stanie wykonać Drzwiczek Ortopedycznych OBD jedynie w wannach posiadających system hydromasażu oraz typowych wannach wolnostojących.

Czy obudowa z płytek dyskwalifikuje wannę?

Nie. Obudowa wanny nie stanowi żadnego problemu przy montażu Drzwiczek Ortopedycznych OBD. Nasi montażyści wycinają otwór o szerokości 40 cm zarówno w wannie jak i w obudowie wanny (niezależnie od materiału z jakiego jest wykonana obudowa). Następnie zabezpieczają całą konstrukcję tak, aby było ona stabilna, bezpieczna i przede wszystkim wodoszczelna.

Ile trwa montaż?

Kompleksowa usługa montażu trwa około 5 godzin. W niektórych przypadkach czas ten może się skrócić lub wydłużyć.

Ile czeka się na montaż Drzwiczek Ortopedycznych OBD od momentu złożenia zamówienia?

Czas oczekiwania na montaż Drzwiczek Ortopedycznych OBD jest zmienny. Zależy od aktualnego obłożenia w danej lokalizacji, aby poznać najbliższy wolny termin zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 666 379 566

Co obejmuje gwarancja?

Udzielamy 5-cio letniej gwarancji na Drzwiczki Ortopedyczne OBD oraz na usługę montażu. Gwarancja obejmuje wszystkie usterki związane z produktem i montażem, które wynikają z winy producenta oraz montażysty. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania Drzwiczek Ortopedycznych OBD.

Czy istnieje obsługa pogwarancyjna?

Tak, po zakończeniu 5-cio letniej gwarancji każdą usterkę można naprawić za pośrednictwem naszego serwisu. Po konsultacji z naszym specjalistą oraz przesłaniu dokumentacji fotograficznej, wykonujemy wyceny naprawy oraz likwidujemy usterkę na miejscu w jak najkrótszym możliwym czasie.

Z czego wykonane są Drzwiczki Ortopedyczne OBD?

Element ruchomy zamontowany w Drzwiczkach Ortopedycznych OBD jest wykonany z centymetrowej grubości akrylanu. Baza drzwiczek wykonana jest z sanitarnego PCV

Jakie wymiary mają Drzwiczki Ortopedyczne OBD?

Szerokość Drzwiczek Ortopedycznych OBD to 40 cm. Wysokość dostosowywana jest do każdej wanny indywidualnie. Najważniejszym parametrem jest wysokość progu wejścia. Średnio obniżamy go do ok 15 cm od podłogi, co oznacza, że żeby wejść do wanny należy podnieść nogę na ok 15 cm od podłogi.

Czy Drzwiczki Ortopedyczne OBD są szczelne?

Tak, Drzwiczki Ortopedyczne OBD są w 100% szczelne. Dzięki specjalistycznym materiałom stosowanym podczas montażu Drzwiczek Ortopedycznych OBD jesteśmy w stanie zapewnić pełną wodoszczelność. Na dowód czego udzielamy 5-cio letniej gwarancji na nasz produkt.

Czy po zamontowaniu Drzwiczek Ortopedycznych OBD można nalać wody do wanny?

Tak, Drzwiczki Ortopedyczne OBD są w 100% szczelne. Dzięki specjalistycznym materiałom stosowanym podczas montażu Drzwiczek Ortopedycznych OBD jesteśmy w stanie zapewnić pełną wodoszczelność. Na dowód czego udzielamy 5-cio letniej gwarancji na nasz produkt.

Dla kogo są Drzwiczki Ortopedyczne OBD?

Drzwiczki Ortopedyczne OBD są produktem dla każdego zmagającego się z trudnością z wchodzeniem do wanny. Najczęściej naszymi klientami są osoby starsze, osoby ze schorzeniami narządów ruchu oraz osoby ze wszelkimi ograniczeniami ruchowymi.

Jak długo działa Firma OBD?

Firma OBD Sp. Z o.o. działa na rynku od 5 lat, sukcesywnie zwiększając grono zadowolonych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości produkt i usługi.

Czy Drzwiczki Ortopedyczne OBD muszą być wykonane na środku wanny?

Nie, Drzwiczki Ortopedyczne OBD mogą być przesunięte w prawo lub w lewo względem środka wanny. Zasada jest prosta, Drzwiczki Ortopedyczne OBD mają ułatwić wejście do wanny, więc wykonujemy je w miejscu, które najlepiej się do tego nadaje.

Czy powinnam / powinienem przygotować łazienkę do montażu?

Przed przyjściem montażysty należy usunąć z łazienki wszystkie swoje rzeczy osobiste (ręczniki, szczoteczki do zębów itp.) Nasi montażyści dokładają wszelkich starań by odpowiednio zabezpieczyć łazienkę na czas montażu, tak aby niedogodności związane z naszą usługą były minimalne.

Jakie formy płatności obsługujemy?

Za naszą usługę możemy rozliczyć się na dwa sposoby: w formie płatności gotówką lub przelewem (7 dniowy termin płatności)

Czy wymagana jest zaliczka?

Nie. Nie pobieramy żadnych zaliczek. Całość kwoty rozliczamy po wykonanym montażu.

Czy osoba starsza poradzi sobie z obsługą Drzwiczek Ortopedycznych OBD?

Oczywiście. Drzwiczki Ortopedyczne OBD są stworzone dla osób starszych oraz posiadających ograniczenia narządów ruchu. System otwierania / zamykania drzwiczek jest bardzo prosty i lekki. Działa na zasadzie blaski rozporowej. Wystarczy delikatnie nacisnąć na klamkę aby zamknąć drzwiczki, oraz delikatnie pociągnąć ją ku górze aby drzwiczki otworzyć.

Call Now Button