Drzwiczki OBD

Postaw na sprawdzoną firmę! Działamy na terenie całej Polski od ponad 5 lat, w trakcie których zamontowaliśmy ponad 3000 drzwiczek do wanny

Tylko 3 kroki dzielą Cię od wygodnej i komfortowej kąpieli we własnej wannie.

Krok 1
zadzwoń do nas

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie oraz dogodny termin montażu. Cena jest zależna od lokalizacji, rodzaju wanny oraz zabudowy.

Krok 2
bezpłatny pomiar

W przypadku niestandardowego typu wanny lub zabudowy istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego pomiaru. Nie pobieramy zaliczek a  płatność odbywa się dopiero po montażu.  

Krok 3
montaż

Montaż trwa około 4 godziny. Nasz certyfikowany montażysta posiada wszelkie potrzebne narzędzia oraz materiały. Nie musisz niczego wcześniej przygotowywać, wszystko wykonamy za Ciebie!

Montaż Drzwiczek Ortopedycznych OBD nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pieniężnych.

Nie musisz robić remontu łazienki, inwestować w materiały, czy płacić zaliczek różnym wykonawcom.

Dowiedz się więcej o naszym montażu w 4h

Zamontowaliśmy już ponad 3000 drzwiczek, dzięki czemu nasz montaż jest dopracowany do perfekcji i trwa tylko kilka godzin.

Drzwiczki do każdej wanny

Drzwiczki Ortopedyczne OBD montujemy w każdym typie wanny. Materiał, z którego jest ona wykonana, nie stanowi dla nas praktycznie żadnej przeszkody. Mamy ogromne doświadczenie w montażu drzwiczek w wannach:

  • Stalowych
  • Akrylowych
  • Żeliwnych

Kształt wanny (prostokątna, półokrągła) oraz rodzaj jej zabudowy przedniej (wanna obmurowana, wanna z panelem akrylowym) również nie stanowi dla nas problemu.

Montaż

Przed rozpoczęciem procesu montażu łazienka jest odpowiednio zabezpieczana przez naszego certyfikowanego montażystę. Dokładamy wszelkich starań aby wanna oraz wyposażenie łazienki nie zostało w żaden sposób uszkodzone. Montaż Drzwiczek Ortopedycznych OBD polega na wycięciu otworu w wannie oraz jej zabudowie przedniej. 

Przestrzeń między wanną a obudową jest odpowiednio wzmacniana aby konstrukcja była solidna, bezpieczna i co najważniejsze wodoszczelna. Po zamontowaniu Drzwiczek Ortopedycznych OBD nasz montażysta utylizuje wszelkie odpady po montażowe.

Efekt końcowy

Finalnym etapem naszej pracy jest sprawdzenie szczelności wanny oraz Drzwiczek. Po zamontowaniu próg wejścia do wanny zostaje znacznie zredukowany. Od teraz aby wejść do wanny wystarczy podnieść nogę na około 15cm. Wchodzenie oraz wychodzenie z wanny nie będzie sprawiało jakichkolwiek problemów. 

Dzięki dodatkowemu zamontowaniu ławeczki nawannowej oraz uchwytów na ścianę osoba może samodzielnie korzystać z wanny jako z prysznica bądź swobodnie brać kąpiel.


Gwarancja jakości

Drzwiczki Ortopedyczne OBD posiadają opatentowane rozwiązania i są wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. 

Bierzemy pełną odpowiedzialności za funkcjonalność oraz wodoszczelność naszego produktu.

Produkt oraz jego montaż jest objęty 5-letnią gwarancją!

Call Now Button