fbpx
slogan OBD

Zamów bezpłatny pomiar:

530 849 412 666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00

Montaż

Zamontujemy bezpłatnie drzwiczki OBD w Twojej Wannie! 

Bezpłatny pomiar i montaż

Każda wanna ma inny rozmiar, dlatego drzwiczki OBD są produktem wykonywanym na zamówienie. Prace nad drzwiczkami rozpoczynamy od dokonania fachowego pomiaru wanny na miejscu u naszego klienta. Po dokonaniu wszelkich potrzebnych nam pomiarów przygotowywane są drzwiczki, które będę idealnie pasować do wanny.

Dokonanie pomiarów trwa ok. 10 minut, po czym drzwiczki są przygotowywane na zamówienie (do 2 tygodni). Przy następnym spotkaniu nasz montażysta montuje spersonalizowany produkt na miejscu w wannie klienta. Montaż trwa ok. 4 godziny.

Dla jakich wanien dedykowane są Drzwiczki Ortopedyczne OBD?

Drzwiczki ortopedyczne OBD pasują do niemal każdego rodzaju wanny. Materiał, z którego jest ona wykonana, nie stanowi dla nas praktycznie żadnej przeszkody. Mamy duże doświadczenie w montażu drzwiczek w wannach:

  • Stalowych
  • Akrylowych
  • Żeliwnych

Kształt oraz typ zabudowy wanny (wanna obmurowana, wanna z panelem akrylowym i tym podobne) również nie stanowi dla nas problemu. 

Zabezpieczona łazienka

Montaż Drzwiczek Ortopedycznych OBD polega na wycięciu wymierzonego fragmentu ściany wanny oraz zamocowaniu w wyciętym miejscu drzwiczek. 

Przed rozpoczęciem procesu wycinania montażysta przystępuje do zabezpieczenia łazienki. Dbamy o to, aby proces montażu nie spowodował żadnych uszkodzeń – zarówno w wannie jak i na zewnątrz. 

Zabezpieczenie łazienki przed montażem jest również czynnością, która ułatwia nam późniejsze sprzątnie po wykonanych pracach. Finałem tych prac jest gotowa do użytku wanna z wmontowanymi Drzwiczkami Ortopedycznymi OBD. Z tą chwilą wchodzenie oraz wychodzenie z wanny nie będzie już sprawiało jakichkolwiek problemów. 

Zamów bezpłatny pomiar!

To tylko trzy kroki dzielące Cię od wygodnej i komfortowej kąpieli we własnej wannie:

1 Zamów

Zadzwoń do nas
w celu zamówienia bezpłatnego
pomiaru Twojej wanny

2 Pomiar

Nasz przeszkolony montażysta
przyjedzie do Ciebie
i dokona niezbędnych pomiarów

3 Zamów usługę

W ustalonym wcześniej terminie
ekipa montująca przyjedzie
i zamontuje drzwiczki w Twojej wannie

666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00