fbpx
slogan OBD

Zamów bezpłatny pomiar:

530 849 412 666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00

Opinie Klientów

"Z całego serca Państwu dziękuję. Drzwiczki ortopedyczne OBD bardzo ułatwiły mi wchodzenie do wanny, dzięki czemu mogę codziennie bez problemów korzystać z kąpieli. Wanna z drzwiami to niesamowite ułatwienie codziennego życia. Serdecznie polecam ten produkt."

Pani Katarzyna

"Nie wiem jak to dalej by wszystko wyglądało, gdyby nie drzwiczki do wanny, które dostałem w prezencie od syna. Mój największy problem związany z odbywaniem kąpieli został raz na zawsze rozwiązany. Wanna z drzwiami OBD to nowy komfort życia!"

Pan Tomasz

"Szykowaliśmy się z mężem do zakupu wanny z drzwiami. Niestety - duże koszty zakupu takiej specjalistycznej wanny, dodatkowo - konieczny przy okazji remont łazienki powodował, że odkładaliśmy ten zakup w czasie. Aż nagle pojawiło się cudowne rozwiązanie! Sąsiadka pokazała mi - że montażysta przyjechał do niej i zamontował drzwi w jej wannie. Bez żadnego remontu i o połowę taniej! Polecam wszystkim firmę OBD!"

Pani Anna

"Na początku się zastanawiałem - jak to możliwe, że w mojej wannie zamontować drzwi. Czy nie będzie przeciekać? Okazało się, że drzwi są produkowane na wymiar i pasują do wanny idealnie. Wanna z drzwiczkami, to jest możliwe. Polecam wszystkim którzy mają problemy z wchodzeniem do wanny, wanna z drzwiami to świetne rozwiązanie."

Pan Stanisław

Zamów bezpłatny pomiar!

To tylko trzy kroki dzielące Cię od wygodnej i komfortowej kąpieli we własnej wannie:

1 Zamów

Zadzwoń do nas
w celu zamówienia bezpłatnego
pomiaru Twojej wanny

2 Pomiar

Nasz przeszkolony montażysta
przyjedzie do Ciebie
i dokona niezbędnych pomiarów

3 Zamów usługę

W ustalonym wcześniej terminie
ekipa montująca przyjedzie
i zamontuje drzwiczki w Twojej wannie

666 379 566

Pn-Pt. 10:00-18:00