Drzwiczki OBD

Historie Naszych Klientów - cykl wideo

Odkryj Historie Naszych Klientów, cykl krótkich wideo, w których przedstawiciele naszej firmy spotykają się z klientami, którzy zdecydowali się na zakup Drzwiczek do Wanny OBD. Podczas rozmowy nasi klienci odpowiadają na pytania co wpłynęło na ich decyzję, jak wyglądał montaż drzwiczek i czy są zadowoleni z efektu końcowego. Każdy z rozmówców podkreśla jak zainstalowanie drzwiczek do wanny miało niesamowity wpływ na poprawę komfortu ich życia

Rozmowy z naszymi klientami można w całości obejrzeć na naszym kanale Youtube.

#1 Historie Naszych Klientów – Pani Łucja

#2 Historie Naszych Klientów – Pani Maria

#3 Historie Naszych Klientów – Pani Ula

#4 Historie Naszych Klientów – Pani Michalina

#5 Historie Naszych Klientów – Pani Krystyna

Opisy odcinków

W pierwszym odcinku serii rozmawiamy z Panią Łucją, która ze względu na problemy z biodrem zdecydowała się na drzwiczki OBD w swojej wannie. W zakupie pomogła jej kochana córka, a montaż trwał tylko 3 godziny. Dzisiaj cieszy się życiem i zapomniała o dawnych problemach z wchodzeniem do wanny. 

Drugi odcinek skupia się na Pani Marii, mieszkance Krakowa, która w obawie o swoje bezpieczeństwo zdecydowała się na drzwiczki do wanny OBD jeszcze zanim zaczęły się jej problemy z wchodzeniem do wanny. Dzisiaj uważa, że była to najlepsza możliwa decyzja, a drzwiczki poleca każdemu. 

Bohaterką trzeciego odcinka jest Pani Ula, emerytowana nauczycielka która całkowicie odmieniła swoje życie, dzięki zamontowaniu drzwiczek do wanny OBD. W zakupie pomogła jej córka i brat, a dzisiaj przyznaje, że była to lepsza inwestycja niż nowy telewizor! 

Czwarty odcinek opowiada o Pani Michalinie, która całkowicie odmieniła swoje życie, dzięki zamontowaniu drzwiczek do wanny OBD. Do zakupu namówiły ją koleżanki, a dzisiaj przyznaje, że ta inwestycja poprawiła jej komfort życia i dała możliwość korzystania z wanny jako prysznica.

W piątym odcinku przedstawiamy historię Pani Krystyny, która wraz z mężem Tadeuszem całkowicie zmienili komfort swojego życia, dzięki zamontowaniu drzwiczek do wanny OBD. Do zakupu zmusiła ich operacja pana Tadeusza, a dzisiaj oboje zgodnie potwierdzają, że ta decyzja umożliwiła im korzystanie z wanny jako z prysznica.

Korzyści z zakupu drzwiczek do wanny OBD

Wielu seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami, rozważając poprawę swojej wygody korzystania z łazienki, stoi przed dylematem – Czy Drzwiczki Ortopedyczne to dobry wybór dla mnie? Bohaterowie naszych materiałów przekonali się, że decyzja o montażu drzwiczek była najlepszym rozwiązaniem. 

Drzwiczki OBD to idealny wybór dla osób z ograniczoną zdolnością ruchową oraz problemami z dostępem do wanny podczas kąpieli. Ich niepodważalnymi zaletami są: możliwość montażu do każdego rodzaju wanny, nieprzepuszczalność wody, wykonanie z najwyższej jakości materiałów, korzystniejsza cenowo i wygodniejsza opcja niż zakup nowej wanny z drzwiami. Drzwiczki ortopedyczne do wanny zapewniają także komfort użytkowania i skutecznie rozwiązują problemy związane z codzienną toaletą. Drzwiczki są również dostępne w przystępnych cenach, co sprawia, że są atrakcyjnym wyborem dla osób z różnymi potrzebami. To innowacyjne rozwiązanie, które eliminuje bariery w korzystaniu z łazienki, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb użytkowników. Montaż drzwiczek do wanny okazuje się być praktyczną alternatywą dla zakupu specjalistycznych wanien, przyczyniając się do poprawy jakości życia osób starszych i z niepełnosprawnościami.

Call Now Button